Про нас

PAL Electronics system ltd - це міжнародна компанія, яка є розробником інноваційних систем управління та модулів безпровідного зв’язку.

Суттєвим фактором розвитку компанії є постійний прямий діалог з кінцевим споживачем. Це дозволяє створювати обладнання з максимально затребуваним функціоналом. Завдяки цьому обладнання компанії є визнаним у всьому світі. Невелика компанія, яка створена в 2000 році, на сьогодні займає лідируючі позиції на світовому ринку систем контролю доступу.

Продукція PAL-ES офіційно продається в Європі, США, Індії, на Африканському континенті, де споживачі високо оцінили зручність та якість електроніки. Участь компанії в багатьох соціальних проектах довела надійність та функціонал продукції.
На сьогодні продукція Pal Electronics Systems стала доступною і на ринку України. Компанія вдячна за Ваш вибір, власне він є двигуном нашого розвитку. 

Переваги продукції Pal для монтажників і монтажних організацій:

1. Зручний інтерфейс на російській мові;
2. Компактний розмір обладнання;
3. Багатофункціональність: журнал подій он-лайн, обмеження доступу користувачам по певних годинах чи днях, добавляння пультів, користувачів з будь якої частини світу, управління як за допомогою пульта, так і за допомогою мобільного додатку і/або дзвінка, вивантаження інформації в мережі і на рівні стільникового зв’язку;
4. Пульти як і номери телефонів, можна телефони додавати на пристрій віддалено;
5. Пульти неможливо скопіювати або дублювати. 
 

Для потенційних клієнтів:

1. Необмежена кількість користувачів;
2. Зручний та зрозумілий інтерфейс;
3. Повна історія подій без обмежень;
4. Керування потоком та його обмеження за допомогою політики доступу;
5. Видалення та додавання користувачів он-лайн;
6. Повний контроль над тим, що відбувається на об’єкті.